Avrasya’nın Lider Poliüretan Sanayi Fuarı: Putech Eurasia 2019

Avrasya’nın Lider Poliüretan ve Kompozit Platformu bünyesinde gerçekleşecek olan, "6. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia 2019, 28-30 Kasım 2019 tarihleri arasında, üç gün boyunca İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. Salonlarda, dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. "6. Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia 2019’da Poliüretan Kimyasallar, Poliüretan Makine Ekipman, Poliüretan Sistem Evi, Poliüretan Kaplama ve Yapıştırıcılar, Poliüretan Kalıp ve Sistemler, Poliürea Uygulamaları RIM-Integral Poliüretan Sistem Ürünleri sergilenirken, Poliüretan Endüstrisi’nin lider firmaları bir araya geliyor olacak.

Putech Eurasia 2017 İstatistikleri

Putech Eurasia Fuarı 2017 yılında Eurasian Composites Show ile eş zamanlı olarak, 9 – 11 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleşti. Putech Eurasia fuarına başta Türkiye olmak üzere; 23 farklı ülkeden 152 firma ve temsilciliği; İran, Birleşik Arap Emirlikleri, İtalya, Çin, Güney Kore, Ukrayna, Almanya, Fransa, Bulgaristan ve Mısır olmak üzere 99 yabancı; 53 yerli firma katıldı. Avrasya’nın Lider Poliüretan Fuarı: Putech Eurasia 2017, 59 farklı ülkeden; 891’i yabancı ziyaretçi olmak üzere, 5.421 sektör profesyonelini bir araya getirerek önemli iş bağlantıları kurmalarını sağladı. Fuar ile eş zamanlı gerçekleşen konferans programı dahilinde, 3 gün boyunca, sektör profesyonelleri 24 ticari ve bilimsel sunum gerçekleştirdi. Konferanslarda 15 farklı ülkeden 480 katılımcı yer aldı.

Yeni Anlaşmalar, Yeni Açılımlar, Yeni İş Ortaklıkları

Putech Eurasia 2019 katılımcı firmalarına yeni anlaşmalar, yeni açılımlar, yeni iş ortaklıkları için eşi bulunmaz bir fırsat sunarken fuarı 3 gün boyunca ziyaret edecek olan sektör profesyonelleri bütün ilgilendikleri firmaların bir arada olduğu bir ortamda sektördeki tüm gelişmelerin, yeni ürünlerin ve yeni teknolojilerin kalbinde bulunma fırsatı elde edecekler. Kimya sektöründe düzenlendiği başarılı organizasyonlarla adını tüm dünyaya duyuran Artkim Fuarcılık’ın deneyimiyle Putech Eurasia dünyanın en önemli Poliüretan Sanayi Etkinliklerinden biri haline gelmiş ve her geçen yıl daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir.
Siz de Poliüretan Sanayinin bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve yüzlerce sektör lideri katılımcı firma arasında yer alarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız Putech Eurasia 2019'u kaçırmayın.

Organizatör