Avrasya’nın Lider Poliüretan Sanayi Fuarı: Putech Eurasia 

"8.Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia 4-6 Ekim 2023 tarihlerinde üç gün boyunca İstanbul Fuar Merkezi 5. ve 6. Salonlarda, dünyanın dört bir yanından sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor. Putech Eurasia’da Poliüretan Kimyasallar, Poliüretan Makine Ekipman, Poliüretan Sistem Evi, Poliüretan Kaplama ve Yapıştırıcılar, Poliüretan Kalıp ve Sistemler, Poliürea Uygulamaları RIM-Integral Poliüretan Sistem Ürünleri sergilenirken, poliüretan endüstrisinin lider firmaları bir araya gelecek.

50 Farklı Ülkeden Katılımcı ve Ziyaretçinin Yoğun İlgisi

2021 yılında Sektörlerinde lider, 63’ü yabancı toplam 162 katılımcının yer aldığı ve eş zamanlı gerçekleştirilen Putech Eurasia, Eurasian Composites Show, Adhesives & Bonding Eurasia ve Foam Eurasia fuarları, 6 bini askın ziyaretçisi ile sektörün ve bölgenin buluşma noktası oldular.

Fuarlara Değer Katan Konferans Programı

3 gün boyunca süren, 16 farklı konu başlığı ile gerçekleştirilen “4 Endüstri Konferans” programı ile sektörler, farklı bakış açılarından, sektör uzmanları tarafından değerlendirildi.

Yeni Anlaşmalar, Yeni Açılımlar, Yeni İş Ortaklıkları

Putech Eurasia katılımcı firmalarına yeni anlaşmalar, yeni açılımlar, yeni iş ortaklıkları için eşi bulunmaz bir fırsat sunarken fuarı 3 gün boyunca ziyaret eden sektör profesyonelleri bütün ilgilendikleri firmaların bir arada olduğu bir ortamda sektördeki tüm gelişmelerin, yeni ürünlerin ve yeni teknolojilerin kalbinde bulunma fırsatı elde ettiler. Kimya sektöründe düzenlendiği başarılı organizasyonlarla adını tüm dünyaya duyuran Artkim Fuarcılık’ın deneyimiyle Putech Eurasia dünyanın en önemli Poliüretan Sanayi Etkinliklerinden biri haline gelmiş ve her geçen yıl daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir.

"8.Uluslararası Poliüretan Sanayi Fuarı” Putech Eurasia 2023’te görüşmek üzere…

Organizatör