Çözüm Ortakları

cozumortaklari

Stand Tasarımı için Önerebileceğimiz Firmalar; 


Ali Tüzbük
Bumerang Mimarlık 

M:  +90 535 340 46 74
T:   +90 212 466 30 70
F:   +90 212 466 36 72
ali@bumerangmimarlik.com
www.bumerangmimarlik.com

 

Arife Kurt Deger
Hanart Mimarlık

M: +90 532 788 65 77
T:  +90 216 505 82 13
F:  +90 216 505 82 13
arife@hanart.com.tr
www.hanart.com.tr

 

Burak Aslan
İlizyon Mimarlık
M: +90 533 380 08 68
T:  +90 212 274 45 33
F:  +90 212 274 45 99 
burak@ilizyonmimarlik.com
www.ilizyonmimarlik.com

 

Özlem Becerir
Sedef Grup

T:  +90 212 422 08 80
F:  +90 212 422 04 11
ozlembecerir@sedefgrup.com.tr
info@sedefgrup.com.tr
www.sedefgrup.com.tr

 

Remzi Köseoğlu
Genix Group

M:  +90 533 284 55 91
T:   +90 212 798 35 00
F:   +90 212 798 35 05
remzi.koseoglu@genix.info
www.genixgroup.com

 

Arzu Karabulut Teber
Lara Fuar

M:   +90 541 342 80 96
T:    +90 212 458 23 20
F:    +90 212 458 23 21
arzu@larafuar.com
www.larafuar.com

 

Volkan Eksi
Derin Insaat & Mimarlık

M:  +90 530 552 23 00
T:   +90 216 566 64 00 - pbx
F:   +90 216 566 64 10
veksi@derin-mimarlik.com
www.derin-mimarlik.com

 

Mehmet Ali Yıldız
Actual Mimarlık

M:   +90 533 150 71 25
T:    +90 212 519 61 30
F:    +90 212 519 61 31
ali@actualarch.com
www.actualarch.com

 

Yurt içinden, yurt dışından getireceğiniz ürünler ve fuar alanında malzeme indirmek düzenlemek amacıyla vinç, forklift gibi ihtiyaçlarınız için lütfen irtibata geçiniz.

Aziz ŞİŞMAN - DHL Freight

M : +90 530 387 54 22
F :  +90 212 696 31 46
T :  +90 212 495 11 01 ext. 5906
aziz.sisman@dhl.com
www.dhl.com

Uçak-Transfer-Konaklama ihtiyaçlarınız için lütfen irtibata geçiniz.

Zeynep Adıgüzel - Moba Turizm
M: + 90 532 054 84 87
T:  +90 212 924 84 81
zeynep@mobaturizm.com
www.mobaturizm.com

Fuar esnasında tüm yiyecek ve içecek ikramlarınız, için lütfen irtibat kurunuz.

İnci AHİ - İnci Ajans

M:  + 90 532 584 31 70
M:  + 90 533 712 14 42 
T:   + 90 212 245 53 00
info@inciajans.com.tr
www.inciajans.com.tr

Organizatör